Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookie.
Aby dowiedzieć się więcej, prosimy przeczytać informację o ciasteczkach.
PŚDS

26.09.2022, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

licznik wejść: 1493098

Nagroda Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla... (23.11.2017)

W dniu 21 listopada 2017 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla pracowników ośrodków pomocy społecznej za nowatorskie rozwiązania w pomocy społecznej oraz tym, którzy w szczególny sposób byli zaangażowani w działania związane z likwidacją szkód po nawałnicach. Nagrody wręczały minister Elżbieta Rafalska i wiceminister Elżbieta Bojanowska.

Pani Justyna Juszczak otrzymała nagrodę specjalną za konsekwentne i skuteczne działania na rzecz pomocy osobom z zaburzeniami psychicznymi, w szczególności w zakresie poszerzania oferty wsparcia środowiskowego, promowania pozytywnego wizerunku pomocy społecznej i przyczyniania się do rzetelnego, skutecznego i profesjonalnego wsparcia osób wymagających pomocy. Zostało dostrzeżone i wysoko ocenione osobiste zaangażowanie i twórcze podejście Pani Dyrektor Justyny Juszczak do rozwiazywania problemów społecznych.

„Dziękuję moim Uczestnikom, którzy są dla mnie głosem, za którym idę… oraz moim wspaniałym pracownikom z PŚDS, którzy są moją siłą i wiarą”.

Justyna Juszczak 

Archiwum

GALERIA

przejdź do galerii

Bal Karnawałowy w DPS "Jedlina" w Mieni


Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy

ul. Gen. K. Sosnkowskiego 43
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel/fax: 25 759 32 98
tel: 506 74 20 31

e-mail:


Copyright © PŚDS, Realizacja: GRAFANET